Format: 210 x 210mm Projekt okładki oraz pierwszej strony księgi gości wykonywany jest według życzenia klienta. Zazwyczaj księga wykonywana jest w tym samym stylu i kolorystyce, co inne dodatki, np. winietki, zawieszki na alkohol, tablica z planem stołów. Karty księgi mogą być białe lub czarne.

Cena:80,00 zł

Format: 205 x 205mm Projekt okładki księgi gości wykonywany jest według życzenia klienta. Zazwyczaj księga wykonywana jest w tym samym stylu i kolorystyce, co inne dodatki, np. winietki, zawieszki na alkohol, tablica z planem stołów.

Cena:80,00 zł

Format: 210 x 210mm Projekt okładki oraz pierwszej strony księgi gości wykonywany jest według życzenia klienta. Zazwyczaj księga wykonywana jest w tym samym stylu i kolorystyce, co inne dodatki, np. winietki, zawieszki na alkohol, tablica z planem stołów. księga może mieć białe lub czarne karty.

Cena:80,00 zł

Format: 210 x 210mm Projekt okładki oraz pierwszej strony księgi gości wykonywany jest według życzenia klienta. Zazwyczaj księga wykonywana jest w tym samym stylu i kolorystyce, co inne dodatki, np. winietki, zawieszki na alkohol, tablica z planem stołów. Księga może mieś białe lub czarne karty.

Cena:80,00 zł
Showing 1 - 4 of 4 items